وام مشارکت مدنی: سرمایه در گردش

وام مشارکت مدنی: سرمایه در گردش

وام مشارکت مدنی: سرمایه در گردش، یکی از عقود معین قانون مدنی است که به موجب آن تسهیلات لازم در اختیار شخص یا اشخاص (حقیقی- حقوقی) که در امر مشاغل خدماتی فعالیت دارند قرار می‌گیرد. بانک موظف است قبل از اقدام به عقد قرارداد برای وام مذکور، عملیات موضوع وام مشارکت مدنی: وام سرمایه در گردش را در حد نیاز بررسی و اطمینان حاصل کند که حتماً اصل سرمایه و سود مورد انتظار در طول مشارکت مدنی قابل برگشت به بانک باشد. عقد وام مشارکت مدنی: وام سرمایه در گردش عبارت است از در آمیختن سرمایه نقدی بانک و سرمایه نقدی و یا غیر نقدی متقاضی با سهم مشخص و مشاع در یک فعالیت اقتصادی معین در زمینه خدماتی برای مدت مشخص و معین و با قصد انتفاع طرفین. وام مشارکت مدنی بر اساس اعتبار مشتری معادل ۸۰ درصد پیش فاکتور ارائه شده تا سقف ۷۰ درصد ارزش کارشناسی ملک مسکونی، ۶۰ درصد ملک اداری، ۵۰ درصد ملکیت تجاری مورد وثیقه پرداخت می گردد. لازم به توضیح است که در زمان پرداخت وام سرمایه در گردش متقاضی می بایست ۲۰ درصد از مبلغ سهم آورده خود را در حساب مشترک خود و بانک قبل از دریافت تسهیلات تأمین نماید و بعد از آن بانک یک فقره چک معادل مبلغ سهم آورده بانک و متقاضی به وام گیرنده پرداخت می نماید.

برای دسترسی به فایل اطلاعات تخصصی و مهم این بخش بر روی دکمه دانلود فایل کلیک نموده تا به درگاه اینترنتی بانک متصل و با پرداخت مبلغ 10 هزار تومان یک نسخه از فایل به آدرس ایمیل شما ارسال و همزمان لینک دانلود نیز دراختیار شما قرار گیرد، سپس بعد از مطالعه فایل و اطلاع از نحوه اخذ تسهیلات فوق، در کوتاهترین زمان از فرم صفحه نخست درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

نظر شمانظرات شما

۴۸ thoughts on “وام مشارکت مدنی: سرمایه در گردش”

    1. اگر پول دادید و فایل رو نمی توانید دانلود کنید فایل مربوطه برای شما ایمیل می شود در غیر اینصورت با واحد پشتیبانی هونام تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *