وام مشارکت مدنی بازرگانی: صادرات – واردات

وام مشارکت مدنی بازرگانی: صادرات – واردات

وام مشارکت مدنی بازرگانی: صادرات – واردات ، یکی از عقود معین قانون مدنی است که به موجب آن تسهیلات لازم در اختیار اشخاصی که در امر تجارت و بازرگانی اشتغال دارند (مانند: شرکت ها، افراد دارای کارت بازرگانی، مغازه دارها و…) قرار می‌گیرد. بانک یا مؤسسه مالی موظف است قبل از اقدام به عقد قرارداد عملیات موضوع وام بازرگانی: صادرات – واردات را در حد نیاز بررسی و اطمینان حاصل کند که اصل سرمایه و سود مورد انتظار در طول مشارکت مدنی قابل برگشت باشد. عقد وام بازرگانی: صادرات – واردات عبارت است از در آمیختن سرمایه نقدی بانک یا مؤسسه مالی و سرمایه نقدی و یا غیر نقدی متقاضی با سهم مشخص و مشاع در یک فعالیت اقتصادی معین در زمینه بازرگانی (صادرات- واردات) به مدت معین و با قصد انتفاع طرفین، این سرمایه می‌تواند بصورت یکجا و یا برحسب نیاز بتدریج در اختیار استفاده کننده از تسهیلات قرار گیرد. وام مشارکت مدنی بر اساس اعتبار مشتری معادل ۸۰ درصد پیش فاکتور ارائه شده تا سقف ۷۰ درصد ارزش کارشناسی ملک مسکونی، ۶۰ درصد ملک اداری، ۵۰ درصد ملک تجاری مورد وثیقه پرداخت می گردد. لازم به توضیح است که در زمان پرداخت وام متقاضی می بایست ۲۰ درصد مبلغ سهم خود را در حساب مشترک خود و بانک قبل از دریافت تسهیلات وام بازرگانی تأمین نماید و بعد از آن بانک یک فقره چک معادل مبلغ سهم آورده بانک و متقاضی به وام گیرنده پرداخت می نماید.

برای دسترسی به فایل اطلاعات تخصصی و مهم این بخش بر روی دکمه دانلود فایل کلیک نموده تا به درگاه اینترنتی بانک متصل و با پرداخت مبلغ 10 هزار تومان یک نسخه از فایل به آدرس ایمیل شما ارسال و همزمان لینک دانلود نیز دراختیار شما قرار گیرد، سپس بعد از مطالعه فایل و اطلاع از نحوه اخذ تسهیلات فوق، در کوتاهترین زمان از فرم صفحه نخست درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

نظر شمانظرات شما

۵۳ thoughts on “وام مشارکت مدنی بازرگانی: صادرات – واردات”

 1. من میخوام کارت اعتباری مرابحه دریافت کنم 3تا ضامنی که باید به بانک معرفی کنم حداقل حقوق دریافتیشون چقدر باید باشه؟

 2. سلام و خسته نباشید من توی زمینه واردات تجهیزات پزشکی فعاایت میکنم و کارت بازرگانی هم دارم میخوام برای گرفتن وام اقدام کنم چطوری میتونم ازتون مشاوره بگیرم؟

  1. با سلام
   شما به اطلاعات مهم و کلیدی وام مشارکت در امور بازرگانی یا وام مضاربه مراجعه نمایید. و در صورت نیاز درخواست خود را از صفحه اول سایت فرم درخواست وام برای ما ارسال نمایید. تا بعد از بررسی با شما تماس گرفته شود.
   موفق باشید.

  1. با سلام
   کاربر گرامی- هر مغازه ای که دارای جواز توزیعی باشد به غیر از مغازه هایی که کار خدماتی و تولیدی انجام می دهند.
   موفق باشید.

 3. با سلام و تبریک جهت راه اندازی چنین سایت با کیفیتی
  آیا برای دریافت این وام حتما باید کارت بازرگانی داشته باشیم؟

  1. با سلام
   بله – اما در شرایط خاص با توجه بو نوع مجوزهای فعالیت شما عدم ارائه کارت بازرگانی امکان پذیر می باشد.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *