وام مشارکت در ساخت: انفرادی

وام مشارکت در ساخت: انفرادی

وام مشارکت در ساخت انفرادی یا همان وام ساخت مسکن برای کمک به سازندگان پروژه های ساختمانی (با کاربری مسکونی، اداری، تجاری و یا ترکیبی از آنها) می باشد. تسهیلات مشارکت مدنی احداث ساختمان، توسط بانک ها یا مؤسسات مالی اعتباری به اشخاص حقیقی و حقوقی پرداخت می گردد. پرداخت وام مشارکت در ساخت: انفرادی (وام ساخت مسکن) حداقل طی ۳ مرحله امکان پذیر می‌باشد و بازپرداخت اصل و سود این تسهیلات وام صرفاً به‌ صورت یکجا در موعد اتمام کار به بانک پرداخت میگردد. وثیقه تسهیلات وام ساخت مسکن، ملک موضوع مشارکت (در حال ساخت) می باشد و مدت عقد قرارداد وام مشارکت درساخت بر اساس سیاست هر بانک یا مؤسسه مالی متفاوت و بین ۱ تا ۲ سال می باشد و در موارد خاص در صورت عدم اتمام پروژه در پایان مدت قرارداد متقاضی می تواند بعد از ارائه درخواست کتبی به بانک و بازدید محل پروژه توسط کارشناس و تأیید کارشناس بانک مبنی بر عدم اتمام پایان کار ساختمان با پرداخت سود وام، مدت دوره قرارداد خود را حداقل ۶ تا ۹ ماه تمدید نماید. امکان تقسیط وام ساخت مسکن در پایان قرارداد در بانک ها و مؤسسات مالی اعتباری خصوصی در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد و صرفاً تسهیلات بانک های دولتی برای مشارکت در ساخت قابل تقسیط بر روی واحد ها به صورت فروش اقساطی یا اجاره به شرط تملیک می باشد.

برای دسترسی به فایل اطلاعات تخصصی و مهم این بخش بر روی دکمه دانلود فایل کلیک نموده تا به درگاه اینترنتی بانک متصل و با پرداخت مبلغ 10 هزار تومان یک نسخه از فایل به آدرس ایمیل شما ارسال و همزمان لینک دانلود نیز دراختیار شما قرار گیرد، سپس بعد از مطالعه فایل و اطلاع از نحوه اخذ تسهیلات فوق، در کوتاهترین زمان از فرم صفحه نخست درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

نظر شمانظرات شما

۵۴ thoughts on “وام مشارکت در ساخت: انفرادی”

    1. لطفا به جدول پیشترفت فیزیکی ساختمان در حال ساخت در بخش سایر خدمات هونام مراجعه نمایید مجموع پیشتذرفت فیزیکی باید به 20 درصد حداقل برسد.

  1. سلام ملک من تو جمهوریه من تا دیوار پیش رفتیم این که میگن باید 20 30 درصد ساخته شده باشه یعنی به ما تعلق میگیره بیشتر از 30 درصد هست

    1. برای اطلاع از میزان پیشترفت فیزیکی پروژه خود به جدول پیشترفت فیزیکی مراجعه نمایید و حداقل 20 و حداکثر 50 درصد پیشترفت فیزیکی داشته باشید می توانید درخواست دریافت وام را به شعبه بانک وام دهنده ارائه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *