وام مشارکت در ساخت: انفرادی

وام مشارکت در ساخت: انفرادی

وام مشارکت در ساخت انفرادی یا همان وام ساخت مسکن برای کمک به سازندگان پروژه های ساختمانی (با کاربری مسکونی، اداری، تجاری و یا ترکیبی از آنها) می باشد. تسهیلات مشارکت مدنی احداث ساختمان، توسط بانک ها یا مؤسسات مالی اعتباری به اشخاص حقیقی و حقوقی پرداخت می گردد. پرداخت وام مشارکت در ساخت: انفرادی (وام ساخت مسکن) حداقل طی ۳ مرحله امکان پذیر می‌باشد و بازپرداخت اصل و سود این تسهیلات وام صرفاً به‌ صورت یکجا در موعد اتمام کار به بانک پرداخت میگردد. وثیقه تسهیلات وام ساخت مسکن، ملک موضوع مشارکت (در حال ساخت) می باشد و مدت عقد قرارداد وام مشارکت درساخت بر اساس سیاست هر بانک یا مؤسسه مالی متفاوت و بین ۱ تا ۲ سال می باشد و در موارد خاص در صورت عدم اتمام پروژه در پایان مدت قرارداد متقاضی می تواند بعد از ارائه درخواست کتبی به بانک و بازدید محل پروژه توسط کارشناس و تأیید کارشناس بانک مبنی بر عدم اتمام پایان کار ساختمان با پرداخت سود وام، مدت دوره قرارداد خود را حداقل ۶ تا ۹ ماه تمدید نماید. امکان تقسیط وام ساخت مسکن در پایان قرارداد در بانک ها و مؤسسات مالی اعتباری خصوصی در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد و صرفاً تسهیلات بانک های دولتی برای مشارکت در ساخت قابل تقسیط بر روی واحد ها به صورت فروش اقساطی یا اجاره به شرط تملیک می باشد.

برای دسترسی به فایل اطلاعات تخصصی و مهم این بخش بر روی دکمه دانلود فایل کلیک نموده تا به درگاه اینترنتی بانک متصل و با پرداخت مبلغ 10 هزار تومان یک نسخه از فایل به آدرس ایمیل شما ارسال و همزمان لینک دانلود نیز دراختیار شما قرار گیرد، سپس بعد از مطالعه فایل و اطلاع از نحوه اخذ تسهیلات فوق، در کوتاهترین زمان از فرم صفحه نخست درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

نظر شمانظرات شما

۵۴ thoughts on “وام مشارکت در ساخت: انفرادی”

 1. سلام احیانا اخیرا بانک مسکن به کسایی که مبلغی رو بزار بانک بعد از یه زمانی وام میده؟
  شما حداقل و حداکثر این مبلغ رو میدونید؟ و چه تایمی باید این پول دست بانک باشه؟

 2. با سلام
  بنده سال گذشته برای استفاده از تسهیلات خرید مسکن یکم در بانک مسکن مبلغ 40 میلیون تومان سپرده گذاری کردم و اواسط خرداد امسال موعد وامم است ، از طرفی هم منزل پدر مرحومم که دارای وراث هست در بافت فرسوده قرار دارد ، حال می خواستم بدانم می توانم وامی که عرض کردم اواسط خرداد امسال بهم تعلق می گیرد را از بانک درخواست کنم برای ساخت ملک پدری ام ؟ اگر پاسخ مثبت است به ازای هر واحد مسکونی که ساخته بشود در آن زمین ( ملک کلنگی پدری ام ) چه میزان تسهیلات داده می شود ؟ و اینکه علاوه بر آن ودیعه مسکن برای ساکنین آن ملک چقدر می باشد ؟ خواهشمندم اگر توضیحات دیگری لازم است عنایت بفرمایید .

  1. با سلام کاربرگرامی
   بسته به نوع بانکی که انتخاب می کنید به صورت متری یا واحدی تسهیلات ساخت مسکن پرداخت می شود. جهت کسب اطلاعات تخصصی به متن بالای صفحه مراجعه نمایید.
   موفق باشید.

 3. سلام خیلی سایت خوب و کاربردی تولید کردین.
  سوال من اینه که آیا وام مشارکت در ساخت برای احداث یک فروشگاه زنجیره ای بزرگ و یا هایپر مارکت هم تعلق میگیره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *