وام مشارکت در ساخت: انبوه سازان

وام مشارکت در ساخت: انبوه سازان

وام مشارکت در ساخت انبوه سازان برای کمک به سازندگان پروژه های ساختمانی انبوه سازان (با کاربری مسکونی، اداری، تجاری و یا ترکیبی از آنها) تسهیلات مشارکت مدنی احداث ساختمان می باشد که توسط بانک ها یا مؤسسات مالی اعتباری به اشخاص حقیقی و حقوقی دارای مجوز فعالیت انبوه سازی پرداخت می گردد. پرداخت وام ساخت و ساز حداقل طی ۳ مرحله امکان پذیر می‌باشد و بازپرداخت اصل و سود این تسهیلات وام صرفاً به‌ صورت یکجا در موعد اتمام کار به بانک پرداخت میگردد. وثیقه تسهیلات وام ساخت و ساز ملک موضوع مشارکت (در حال ساخت) می باشد (در موارد خاص انبوه سازان می توانند ملک مسکونی دیگری که دارای پایان کار باشد را به عنوان وثیقه به جای خود پروژه در رهن بانک قرار دهند که مزایای خاص خود را دارد) و مدت عقد قرارداد وام ساخت و ساز بر اساس سیاست هر بانک یا مؤسسه مالی متفاوت و بین ۱ تا ۲ سال می باشد و در موارد خاص در صورت عدم اتمام پروژه در پایان مدت قرارداد متقاضی می تواند، بعد از ارائه درخواست کتبی به بانک و بازدید محل پروژه توسط کارشناس و تأیید کارشناس بانک مبنی بر عدم اتمام پایان کار ساختمان با پرداخت سود وام، مدت دوره قرارداد خود را حداقل ۶ تا ۹ ماه تمدید نماید. امکان تقسیط وام در پایان قرارداد در بانک ها و مؤسسات مالی اعتباری خصوصی در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد و صرفاً تسهیلات بانک های دولتی برای مشارکت در ساخت قابل تقسیط بر روی واحد ها به صورت فروش اقساطی یا اجاره به شرط تملیک می باشد.

برای دسترسی به فایل اطلاعات تخصصی و مهم این بخش بر روی دکمه دانلود فایل کلیک نموده تا به درگاه اینترنتی بانک متصل و با پرداخت مبلغ 10 هزار تومان یک نسخه از فایل به آدرس ایمیل شما ارسال و همزمان لینک دانلود نیز دراختیار شما قرار گیرد، سپس بعد از مطالعه فایل و اطلاع از نحوه اخذ تسهیلات فوق، در کوتاهترین زمان از فرم صفحه نخست درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

نظر شمانظرات شما

۲۹ thoughts on “وام مشارکت در ساخت: انبوه سازان”

  1. اگر انبوخ ساز بخواد ملک دیگری به جای پروژه در حال ساخت در رهن بانک بزاره باید ارزشش بیشتر از ملک در حال ساخت باشه یا نه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *