وام تعمیرات جعاله: املاک مسکونی

وام تعمیرات جعاله: املاک مسکونی

وام تعمیرات مسکن، جعاله از آن جهت حائز اهمیت است که همانطور که همه ما می دانیم مسکن از جمله نیازهای اساسی، مهم و ضروری است که همگی ما بدان نیاز داریم و در زمره مهم‌ ترین و اصلی‌ ترین نیاز هر شخصی قرار می‌گیرد. هر مسکن، منزل، آپارتمان و ساختمانی، پس از مدتی نیاز به تعمیر، بازسازی و نوسازی دارد تا امکان آسایش و رفاه بیشتری را برای ساکنان آن مهیا سازد. متقاضی دریافت وام تعمیرات مسکن، جعاله می بایست توانایی بازپرداخت تدریجی سهم الشرکه بانک (اقساط وام) را با ارائه مدارک لازم و مستند که به تأیید کمیته اعتبارات شعبه بانک می رسد را داشته باشد. چنانچه مالک صغیر یا غیر رشید باشد، ولی یا قیم قانونی از طرف وی در خواست استفاده از تسهیلات را به بانک ارائه می نماید و اسناد مربوط را امضاء و مبلغ مربوط به تسهیلات اعطائی را دریافت می نماید. مالک باید ضمن ارائه تقاضای کتبی در خصوص وام جعاله تعمیر ملک، هزینه های لازم جهت تعمیرات ضروری را نیز طبق یک لیست یا پیش فاکتور برای بانک تهیه و ارائه نماید. در صورتی که تعمیرات اساسی بوده و نیاز به ارائه مجوز های لازم از طرف شهرداری محل باشد، مجوز مذکور بایستی اخذ و در پرونده معاملاتی متقاضی نگهداری شود. اما عموماً وام تعمیرات مسکن، جعاله صرفاً یک نام از نام های وام بانکی می باشد و متقاضی می تواند تا مبلغ اعلامی بانک، بسته به اعتبار و توانایی مشتری در بازپرداخت اقساط وام بگیرد ولو اگر ساختمان وی نوساز بوده باشد و حتی نیازی به تعمیرات نداشته باشد. در برخی از بانک ها تا ۵۰ درصد ارزش کارشناسی ملک متقاضی تا سقف یک میلیارد تومان نیز وام تعمیرات مسکن، جعاله پرداخت می گردد. اما در برخی دیگر از بانک ها مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان تا سقف ۷۰ درصد ارزش کارشناسی ملک حداکثر مبلغی است که پرداخت می گردد. در این نوع وام صرفاً ملک مورد وثیقه در رهن بانک قرار می گیرد.

برای دسترسی به فایل اطلاعات تخصصی و مهم این بخش بر روی دکمه دانلود فایل کلیک نموده تا به درگاه اینترنتی بانک متصل و با پرداخت مبلغ 10 هزار تومان یک نسخه از فایل به آدرس ایمیل شما ارسال و همزمان لینک دانلود نیز دراختیار شما قرار گیرد، سپس بعد از مطالعه فایل و اطلاع از نحوه اخذ تسهیلات فوق، در کوتاهترین زمان از فرم صفحه نخست درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

نظر شمانظرات شما

۶۲ thoughts on “وام تعمیرات جعاله: املاک مسکونی”

  1. با سلام
   کاربر گرامی
   بله،برای اطلاعات بیشتر به سایت هونام مراجعه کنید یا با شماره های 88507275-88507276 تماس حاصل فرمایید.

 1. سلام. سند باید ۶دانگ به نام ۱نفر باشد؟؟ منزل ما ۳دانگ به نام مادرم هست ‌و ۳دانگ به نام پدرم‌ گه البته پدرم مرحوم شدن. آیا با این اوصاف می‌تونم وام تعمیرات مسکن بگیرم؟ اگر بله کجا باید برم. ممنونم

  1. با سلام
   کاربر گرامی
   برای دریافت مشاوره تخصصی و اینکه چگونه و از کجا وام دریافت کنید می بایست در سایت هونام عضو شوید تا از خدمات مشاوره وام سایت اصلی ما بر خوردار شوید.
   موفق باشید.

  1. با سلام
   این وام 18 درصد و تا 50 میلیون بدون سند با ضامن و بیشتر از این مبلغ سند در رهن بانک می رود.
   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *